ערוץ מיסטיקה וקבלה

ספרי הקבלה המופיעים בתוכנת אורים ותומים

עודד מרדר מנכל חב' אורים ותומים פורסם: 25/11/2008 21:33:43   |   5,837 צפיות   |   0 תגובות   
המאמר מפרט את ספרי הקבלה שבתוכנת אורים ותומים. היות וקבלת תשובה מספרי הקבלה מצריכה חישובים מרובים, חלקם מסובכים ביותר, באה תוכנת אורים ותומים, ומאפשרת למשתמש לקבל את תשובת ספרי הקבלה לשאלות ששאל - כהרף עין. על המשתמש להכניס את הנתונים הנדרשים כגון שמו, שם אמו, תאריך לידה, וכד' - ובלחיצת כפתור תתקבל התשובה לשאלה שנשאלה המבוססת כולה על ספרי הקבלה העתיקים
גודל אות

אורים ותומים

מקבץ תוכנות בנושא קבלה מעשית, מיסטיקה ונומרולוגיה

אתר התוכנה: http://www.urim-thummim.com

כתובת מייל: oded@urim-thummim.com

טלפון: 050-7245065

כללי

תוכנת "אורים ותומים", נבנתה על בסיס שלושים ספרי קבלה עתיקים, (חלקם נכתבו עוד בתקופת בית שני) ונותנת למשתמש בה תשובות לשאלות ובעיות מחיי היומיום, באמצעות שיטות חישוב הלקוחות מתורת הקבלה, כגון: דילוגי אותיות, חישובים בגימטרייה, אסטרולוגיה קבלית ועוד.

ניתן להיעזר בתוכנה בשאלות ובעיות בנושאים מגוונים כגון: התאמת זוגיות, ניתוח אופי, מבנה אישיות, ילדים, בריאות, יחסים שבינו לבינה, פרנסה, עסקים, נישואין, גירושין, מחלוקות ושותפויות, שמות ילדים, אמת ושקר ועוד ועוד.

התשובות מתקבלות על בסיס שיטות שונות הנהוגות בתורת הקבלה כגון:

"אות החומש" הכוללת 3 אפשרויות בחירה: על פי פתיחת החומש בדף אקראי, האות הראשונה של שם השואל, קבלת אות על פי הנחיות הרב.

מספר מזל או מספר אקראי המחושב על פי הנחיות ספרי הקבלה (כמו המספר המחושב בספר גורל החול או בספר נחש הנחושת).

על סמך חישובים שונים בגימטרייה, בהתאם לנוסחאות המפורטות בספרים העתיקים ועל בסיס "נתוני זיהוי" של המשתמש, כגון שמו, שמות קרוביו, תאריכים רלבנטיים וכד'.

"אות הפעלה" אישית ושיטות נוספות המובאות כולן בדברי ההסבר לתוכנה.

התוכנה כוללת דברי הסבר מפורטים לאלה המתעניינים בשיטות החישוב השונות לפיהם מתקבלות התשובות לשאלות. דברי ההסבר שבתוכנה מפרטים את צורת החישוב ואופן קבלת התשובה ברמת כללית לכלל התוכנה וברמה פרטנית לכל ספר וספר בתוכנה.

המהדורה החדשה (ינואר 2008), כוללת אינדקס מרכזי הכולל כ- 100 מילות מפתח ומקל על המשתמש בבחירת השאלה המתאימה. הצגת תוצאות החיפוש באינדקס, כוללת את שם ספר הקבלה, הסבר על הספר, הנתונים שיש להקליד לתוכנה וכן שיטת החישוב לפיה מתקבלת התשובה.

התוכנה קלה מאוד להפעלה, גם לאלה מהמשתמשים שאינם מתמצאים במחשבים.

ספרי הקבלה הכלולים בתוכנה:

- אורים ותומים

- חיבת קודש גורלו

- גורל העשיריות

- ספר היצירה

- מראה הילדים

- משמעות המספרים

- ניתוח מזל לפי שם

- תנודות תאריך לידה

- תאור מזלות מפורט

- גורל הראב"ע

- רשימת גורלות (ר' הגאון סעדיה זלה"ה)

- שיטות חישוב בגימטרייה

- ניתוח אופי לפי מבנה הידיים וכף היד. תוכנה זו עוסקת בין השאר ביחסיות המופלאה בין אברי הגוף ומבוסס על "מספר הזהב": מספר הזהב הוא יחס של 1:1. 618. זהו יחס מופלא אשר בא לידי ביטוי בארכיטקטורה, אומנות, גוף האדם, בעלי חיים, צמחים ועוד.

- קמעות לכל מצב, כולל ניתוח והסבר על כל קמע וקמע.

- ימים טובים על פי האסטרולוגיה הקבלית

- גלגל המזלות הסיני

- עצות אחיתופל

- חישוב האופק האישי

- נעמ"ד 4 חיבורים בקבלה (נישואין ללא דמעות, עין הרע, מי יאריך ימים, גורל הדין)

- מי יאריך ימים

- נישואים ללא דמעות

- סדר ימים טובים ופחות טובים

- זיכרון יוסף

- גורל דניאל

- כסף אהבה והצלחה

- מה צופן העתיד (מי הם שכניך, ציפיות לשנה הקרובה, גורל בקשתך, מה צופן העתיד)

- אביעה חידות

- גורל החול

- גורל ר' סעדיה גאון

אורים ותומים

אורים ותומים - אבני החושן שהיו מונחות על חזהו של הכהן הגדול בבית המקדש ושימשו כאמצעי לחיזוי עתידות. על פי הבהוב אבני החושן, היה הכהן מצרף אותיות ומקבל את תשובת האל לשאלות שנשאלו.

המעונין לקבל תשובה לשאלתו, יבחר בשאלה המתאימה לו, ובאמצעות אות מפתח (למשל אחת מאותיות שמו), תבצע התוכנה תהליך חישוב מורכב, שעיקרו דילוג על פני טבלה המכילה אלפי אותיות ובחירת 15 אותיות מהן מורכבת התשובה.

לדוגמא, אם תרצה לדעת כמה נשים תישא בימי חייך, תגלה לדעת כי אחת התשובות האפשריות (לאות המפתח "א") היא:

"מנשימאישהאחתתהיה" כלומר: מנשים אישה אחת תהיה.

חיבת קודש גורלו

התוכנה מבוססת על ספר הקבלה של רבי אליעזר חיים.

בדומה לתוכנת אורים ותומים, יכול השואל לבחור שאלה מתוך 27 שאלות בנושאים שונים, כאשר קבלת התשובה מתבצעת על פי חישוב ודילוג על פני טבלת אותיות. אות המפתח נבחרת על ידי המחשב באופן אקראי כאחת מעשר הספירות הקיימות בתורת הקבלה ( כתר, חכמה, בינה, חסד, גבורה, תפארת, נצח, הוד, יסוד, מלכות).

למשל: לשאלה – "דירה זו אם יקנה אותה אם לא", לפי ספירה "חסד" תתקבל התשובה:

"עצתאשתךתשמעטובלך" כלומר : עצת אשתך תשמע טוב לך.

גורל העשיריות

הספר "גורל העשיריות", מתבסס על לוחות שנכתבו בלשון ערבית או פרסית, לפני כאלף שנים, והוא דומה בתפיסתו ל"אורים ותומים" ול"חיבת קודש גורלו", בכך שהתשובה מתקבלת על בסיס דילוג על פני טבלת אותיות.

ספר זה ייחודי בכך שהוא מאפשר לשואל לנסח את שאלתו בסגננו הוא.

לדוגמא: לשאלה "האם לקנות דירה בירושלים", תתקבל התשובה : "הפמליא ממעל בל ייתן הרצון אשר אתה שואל, ותבטל רצונך".

ספר יצירה

לפי המסורת נכתב "ספר יצירה" בתקופתו של אברהם אבינו והוא נחשב לספר הקבלה הקדום ביותר.

באמצעות התוכנה, יכול הקורא לבחון את עולמו הפנימי ולקבל תשובות לשאלות המתייחסות לאישיותו, אופיו, מידת התאמתו לבת זוגו ועוד.

על פי ספר זה ניתן לקבל תשובות מפורטות בנושאים הבאים: ניתוח אופי של בני הזוג, מידת ההתאמה ביניהם, ניתוח תכונות השואל לפי אותיות שמו הפרטי, ערך גימטרי, ספירות ותאריך לידה. כמו כן מוצג בפני השואל הקשר (אם קיים) בין הבריאות למרכיבי האחרים (ספירות, כוכבים, שבטים, מזלות ועוד).

מראה הילדים

התוכנה המבוססת על ספר זה עוסקת, בין השאר, בקשר בין ניתוח נומרולוגי של שם השואל ושמות בני משפחתו לבין מזלו בחיים, בריאותו, משפחתו וילדיו.

התוכנה לפי ספר זה כוללת הנושאים הבאים, כאשר כל נושא כולל כמה אפשרויות שונות: זיווגים, לידות, בריאות (סיבת המחלה וגורל החולה), סגולות ומזלות (המתייחסות לכוכבו ומזלו של הרך הנולד, ימים בהם נראה ברכה, ימים להטלת גורלות, סגולות ימי החודש וסגולות הכוכבים המשפיעים עלינו לפי מועדים).

משמעות המספרים

על פי הערך הגימטרי של שמך מתבצע חישוב המספר השליט המאפיין אותך. מוצג ניתוח ותאור מפורט של משמעות המספר השליט והיבטים נוספים העשויים להשפיע על דרך חייך, התנהגותך, אופן קבלת ההחלטות שלך ועוד.

ניתוח מזל לפי שם

תאור מפורט ביותר של מזלך כפי שחושב על סמך מינך והערך הגימטרי של שמך ושם אמך.

תנודות תאריך לידה

ניתוח ותאור מפורט ומעמיק של נתיב הגורל שלך כפי שחושב על סמך סיכום ערכים המתבססים על תאריך הלידה שלך. ניתוח הדברים מוצג בנפרד עבור שני המינים.

תאור מזלות מפורט

מתן מידע מפורט על מזלך הכולל את תקופת הלידה, המזלות שאתה אוהב והמזלות שאינך אוהב. כן מובא תאור מפורט של מזלך והשפעתו על דרך חייך מידי יום.

שיטות חישוב למתעניינים בחקר נפלאות הגימטרייה (נומרולוגיה)

הגימטרייה נחשבת לאחת משלושים ושתיים המידות שהתורה נדרשת בהן.

התוכנה מאפשרת למשתמש לבצע השוואות וניתוחים בגימטרייה המבוססים על עשרות שיטות חישוב החל בשיטה הרווחת לפיה האות א = 1, ב = 2, . . . , ת = 400, וכלה בשיטת "האחוריים", המצרפת את האות הראשונה של המילה לאותיות הבאות אחריה

למשל: שלום = ש + של + שלו + שלום, או כמו בכתובת הידועה: נ נח נחמ נחמן מאומן.

גורל הראב"ע

מבוסס על ספר הגורלות של אבן עזרא.

ספר מקיף הכולל למעלה מ- 700 תשובות בהירות וברורות, המהוות מענה לעשרות רבות של שאלות, בעיות והתלבטויות בכל תחומי חיינו.

התשובה ניתנת על בסיס "מספר הגורל" שחושב באופן אקראי על-ידי המחשב, על אחד המזלות המקובלים בקבלה וכן על אחד מהנביאים בתנ"ך.

גורלות ועצות

התוכנה בוחרת באופן אקראי אחד מ- 35 הגורלות שנכתבו על ידי ר' הגאון סעדיה זלה"ה ומציגה בפני המשתמש את פרטי הגורל כולל משלים, דוגמאות והסברים. "טוב לפתוח בספר זה את היום" – כפי שנאמר בספר זה.

ניתוח כף היד ופרופורציות

ניתוח אופי ותכונות המבוססות על אורך או מרחק יחסי בין אברי הגוף. למשל מה אופיו של אדם שהמרק בין טבורו לאצבעות ידיו (כאשר הן פרוסות לצדדים) גדול או קטן ממרחק קצה רגליו לטבורו.

ניתוח אופי לפי מבנה הידיים וכף היד

מהו אפיו של אדם כאשר אצבעות ידיו עדינות / גסות / עבות / צמודות / ארוכות וכד'.

ניתוח דומה יעשה לפי מראה הזרועות, אצבעות הידיים, מבנה עורקים וכד'.

קמעות מהקבלה לכל מצב

אוסף של עשרות קמעות לכל מצב: מחלות, הריון, כאבים, הצלחת העסק, נסיעות, סכנות הדרך, צרות, אהבות, כניסה לבית, חן וחסד ועוד. בנוסף מוצגים סמלי הכוכבים השונים כולל פרטים על קמע ראשוני וקמע משוכלל, סמל הדמון, סמל הנפש, שם המלאך הקשור לכוכב וכן רבוע הקסם (ספרות ואותיות) המייצג את הכוכב.

אביעה חידות

עיין או בחר באחד מ- מ"ב (42) מסעות הגורל למקומות הקדושים בארץ, ואמץ ללבך את הכתוב שתיקן מחבר הגורל. גם כאן, התשובות מפורטות וכוללות משלים, דוגמאות והסברים למצבים המתוארים

גורל אחיתופל

עיין או בחר באחד מ- קי"ז (117) שמות ותיבות הגורל, התבשם מחכמתם ונהג על פי המלצת כותב הגורל

גורל המזלות הסיני

הגרסה הסינית למזלות שלנו. גרסה זו מאופיינת על ידי בעלי חיים, אלא שאצל הסינים המזל הוא לפי שנה, בעוד שבקבלה המזל משתנה אחת לחודש. בגרסה מקוצרת זו מוצג המזל ברמה מפורטת למדי.

חישוב האופק האישי

האופק האישי של כל אחד מאיתנו נקבע על פי המזל ושעת הלידה. בארץ, עקב הזזת השעון בתקופת הקיץ, עשוי מזלך להשתנות. חיבור זה המתבסס על מועדי שעון הקיץ החל משנת 1948, מחשב את תיקון האופק האישי והוא רלבנטי עבור אלה שנולדו בקיץ. תיקון נוסף מיועד עבור אלה שנולדו בירושלים בתאריך מסוים.

מה צופן העתיד

לבחירתך ארבע אפשרויות המביאות בפניך על ידי הטלה של שתי קוביות את הצפוי לך בעתיד הקרוב. אפשר וכדאי להיעזר בחיבור זה בטרם תקבל החלטה חשובה. ספר זה מתבסס על חיבורים בקבלה ועוסק בין השאר בהערכת שכניך לבית, ציפיותיך לשנה הקרובה, ובגורל בקשתך האחרונה.

נעמ"ד ארבעה חיבורים בקבלה הכוללים את הנושאים הבאים:

מי יאריך ימים

על בסיס חישוב הערך הגימטרי שלך ושל רעייתך, מוצג חיווי קצר לפיו תדע/י סוף סוף מי מבין שניכם יאריך ימים

האם נפגעת מעין הרע

על בסיס חישוב הערך הגימטרי של שמך ושם אמך, מוצג חיווי קצר לפיו תדע/י אם נפגעת מעין הרע.

נישואין ללא דמעות

על סמך חישוב הערך הגימטרי של שמך ושם אשתך, מובא חיווי קצר המציג במשפט אחד את טיב היחסים העתידיים בין שני בני הזוג וסיבת השפעת הכוכב עליהם.

גורל הדין

הערכת ספרי הקבלה בדבר סיכוייך לזכות במשפט.

ימים טובים ופחות טובים (ימי הצלחה)

המלצת הקבלה לשואלים כיצד לנהוג ביום או בתאריך מסוים. חלק מהספרים מפרטים זאת בהתאם לסוג הפעילות (נסיעה ארוכה, עסקים, משפט וכד').

גורל דניאל

מערכת שאינה שכיחה בקבלה, המאפשרת לך לשאול את שאלתך בניסוח ובמילים שלך ולקבל עליה את תשובת מחבר הספר. מערכת דומה נוספת המבוססת על הספר "גורל העשיריות" מובאת אף היא במקבץ זה.

זיכרון יוסף

תשובות לשאלות שונות מחיי היומיום. לקבלת התשובה על השואל להקליד נתונים שונים כגון תאריך השאלה, שם השואל שם אמו ועוד. התשובות המתקבלות הן ברורות ונהירות

כסף אהבה והצלחה

באמצעות מערכת זו, יוכל המשתמש לקבל את ניתוח תורת הקבלה לנושא הנבחר (כסף, אהבה, או הצלחה) בהתאם למספר אקראי שהוגרל ע"י המשתמש. דרך זו לקבלת תשובות המאופיינת על ידי אקראיות ו"מזל", שכיחה בקבלה ורבים נעזרים בה מידי יום.

לוח ימי הצלחה

ציון ימי הצלחה וימים פחות מוצלחים על בסיס לוח אסטרולוגי המבוסס על תורת הקבלה

גורל החול ונחש הנחושת

ששה עשר גורלות העוסקים בדברים "הקטנים" בחיינו: בשורות טובות או רעות חס וחלילה, עסקים, פגישות צפויות עם אנשים, עצות מחבר הגורל כיצד לנהוג ועוד. הגורל מתקבל בדרך חישוב מאוד מעניינת המזכירה שיטת חישוב הנהוגה במחשבים (השיטה הבינארית), המוסברת בדברי ההסבר לתוכנה זו.

גורל ר' סעדיה גאון

הספר נכתב בתחילת המאה ה-19, כולל מגוון שאלות בנושאים רבים: חיים ומוות, בריאות, עסקים, ירושות, נעורים וזיקנה ועוד. התשובה המתקבלת היא קצרה וממצה. תהליך חישוב התשובה מתבסס על הערך הגימטרי של שם השואל ושם אמו ועל איתור אבני דרך לפיהם נקבע המסלול לתשובה המתאימה.
תגובות בפייסבוק

אודות הכותב/ת: עודד מרדר מנכל חב' אורים ותומים
מהנדס תוכנה, שהגה ופיתח את תוכנת אורים ותומים
לכניסה לדף שלי לחץ כאן
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
הגב או שאל שאלה הוסף מאמר לאתר